Наукового керівника Киви звільнили з роботи, покидьок пообіцяв йому посаду міністра

|
Версия для печатиВерсия для печати

Наукового керівника народного депутата від «"Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви Володимира Гурковського, який допомагав йому із дисертацією, звільнили з роботи.

Про це журналістам повідомив сам парламентар, передає Громадське.

"Хтось просто через свою самозакоханість брудно відіграється на наукових керівниках, на тих людях, які дали мені можливість захистити дисертацію. Вони просто виконували свою роботу", - сказав депутат.

Ілля Кива уточнив, що звільнили його наукового керівника сьогодні, 28 квітня.

"Я йому сказав, щоб він не переймався. Прийдемо до влади - зроблю міністром освіти", - додав Кива.

Зазначимо, що науковим керівником Киви був доктор наук із державного управління, перший заступник директора Всеукраїнської громадської організації "Центр досліджень проблем публічного управління" Володимир Гурковський.

Нагадаємо, 26 квітня народний депутат від "Опозиційної платформи за життя" Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Захист роботи під назвою "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)" відбувся у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості.

Журналісти проєкту Bihus.info, які дослідили роботу Киви, вказують на те, що у його дисертації вживаються вигадані терміни та міститься неправдива інформація про публікації. Так, наукова стаття Киви англійською мовою, ймовірно, була перекладена за допомогою онлайн-перекладача.

Ментально близькі Арсен Аваков та його вихованець Ілля Кива - обидва кандидати наук. Тих самих ...


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]