Під закон про перейменування в Україні потрапили 5 церков

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В Україні під закон про перейменування потрапили 5 церков, центр управління яких перебуває в Росії. Про це йдеться в інформації Міністерства культури, опублікованій у газеті «Урядовий кур'єр».

Як пише Громадське, релігієзнавча експертиза встановила необхідність перейменування п’яти релігійних організацій, це зокрема:

  1. Українська Православна Церква (в єдності з Російською Православною Церквою (УПЦ МП);
  2. Руська (Російська) Істинно-Православна Церква (РІПЦ);
  3. Руська (Російська) Старообрядницька Церква (Безпопівська згода), інша назва — Древлеправославна Поморська Церква (ДПЦ);
  4. Руська (Російська) Древлеправославна Церква (РДЦ Новозибківська згода);
  5. Руська (Російська) Православна Старообрядницька Церква (РПСЦ).

Ці організації, згідно з законом, повинні упродовж трьох місяців внести в свої статути відомості про те, що їхні керівні центри знаходяться в Росії, подати документи на реєстрацію. Релігійним організаціям, які діють на території України та є частиною цих об'єднань також доведеться змінити назву.

Закон, який зобов’язує релігійні організації перейменуватися, якщо їхнє управління перебуває на території держави-агресора, набрав чинності 27 грудня 2018 року.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]