Партия Регионов заблокировала право граждан на свободный доступ к судебным решениям

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Законе Украины «О доступе к судебным решениям» исключена норма об обязательном внесении судебных решений общих судов в Единый государственный реестр судебных решений.

Эта поправку к действующему законодательству содержит принятый 20 октября нынешнего года Верховной Радой Украины Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розгляду справ Верховним Судом України».

Этот закон, автором которого является народный депутат Партии регионов Ирина Бережная — классический пример коррупционного законодательства Украины. Так как блокирует право граждан на ознакомление с судебными решениями. Которые — если Закон завизирует Президент — будут публиковаться в открытом доступе только по решению Совета судей по согласованию с Государственной судебной администрацией.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]