План доходів державного бюджету за десять місяців перевиконаний на 44 мільярди - Шмигаль

|
Версия для печатиВерсия для печати

За січень-жовтень 2021 року план доходів держбюджету перевиконано на 44 млрд грн.

Про це під час засідання уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"За січень-жовтень цього року до бюджету надійшло на 44 млрд грн більше ніж очікувалось, місцеві бюджети отримали на 13 млрд грн більше ніж очікувалось, і на 47 млрд грн більше у порівняні з минулим роком", - сказав Шмигаль.

За його словами, збільшення надходжень до державного бюджету дозволило виділити більше коштів на субсидії, медицину, інфраструктуру та підтримку економіки.

Як повідомлялося, до загального фонду державного бюджету за січень – жовтень 2021 року надійшло 862,1 млрд гривень. За платежами, сплату яких до бюджету контролює Державна податкова служба, надходження становили 488,2 млрд грн, Державна митна служба – 321,6 млрд гривень.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]