Подальша українізація України - жах для Московії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українські закони про про мову, освіту та корінні народи дратують Кремль, який називає їх «дискримінаційними».

Про «жахливі масштаби» порушень та утиск російськомовних громадян в Україні внаслідок підтримки української мови в нашій державі йдеться у офіційній відповіді МЗС РФ на інформаційний бюлетень Держдепартаменту США про російську дезінформацію стосовно України.

 

 

Відповідь Кремля оприлюднено на сайті МЗС Росії.

 

Відповідь пролунала після публікації Держдепом США 20 січня інформаційного бюлетеня, в якому серед іншого звернув увагу на те, що в окупованому Росією Криму та в ОРДЛО українці стикаються з придушенням їхньої культури та національної ідентичності, а також живуть за умов жорстоких репресій та страху.

 

При цьому в США зазначають, що немає жодних достовірних даних про те, що будь-які етнічні росіяни чи російськомовні перебувають під загрозою з боку української влади.

 

У відповідь на це офіційна Москва заявила, що нібито ситуація з правами людини в Криму, включаючи становище національних меншин, "не просто покращилась... а стала якісно іншою".

 

Крім того, російське МЗС вкотре обурилося підтримкою української мови і поскаржилося на те, що в Україні українська мова приходить на зміну російській у різних сферах, зокрема в освіті.

 

Пам’ятаймо, що агресію проти України і гібрідну війну у Кремлі завжди обгрунтовували гаслами "захисту" прав російськомовного населення Криму і Донбасу.

 

Мовне питання є однією з головних маніпуляцій, використовуваних російською пропагандою.

 

Від 16 січня 2022 року вітчизняні ЗМІ переходять на державну мову.

 

«Аргумент»


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]