Покидьок Литвин, який голосував за "диктаторські закони 16 січня", бажає зайняти пост ректора КНУ ім. Т. Шевченка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Володимир Литвин, глава Адміністрації Президента України часів Леоніда Кучми, висунув свою кандидатуру на пост ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Про це повідомив директор Будинку-музею Тараса Шевченка в Києві Мирон Гордійчук,  оприлюднивши наказ Міністерства освіти і науки про вибори ректора.

Гордійчук нагадав, що Литвин голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року.

Литвин, який голосував за диктаторські закони 16 січня, висунув свою кандидатуру на пост ректора КНУ імені Тараса Шевченка 01

Литвин - доктор історичних наук, член Національної академії наук України. Скандально відомий за звинуваченням в причетності до справи Гонгадзе і "касетного скандалу", участі в ратифікації Харківських угод з Російською Федерацією (2010), прийняття Закону про засади державної мовної політики (2012), "диктаторських законів" (2014 року).

Восени 2016 року закликав відновити відносини з Росією і забути про Євросоюз. Кілька разів був об'єктом звинувачень в науковому та публіцистичному плагіаті.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]