Польща та Чехія запропонували допомогу спортсменці Тимановській, яку насильно вивозили з Токіо у Білорусь

|
Версия для печатиВерсия для печати

Польща готова надати правову та консульську допомогу білоруській легкоатлетці Христині Тимановській, яка заявила про спробу насильно вивезти її з Японії до Білорусі.

Про це повідомила білоруська опозиційна організація Народне антикризове управління (НАУ) у телеграм-каналі.

«Посольство Польщі в Токіо на прохання НАУ готове від сьогодні надати правову та консульську допомогу Христині Тимановській. МЗС Польщі дало відповідне доручення консулу Польщі в Токіо, з яким вже встановлює зв'язок білоруська діаспора в Японії», - йдеться у дописі.

Раніше стало відомо, що Христину Тимановську, яка 2 серпня мала взяти участь у кваліфікаційному забігу на 200 метрів у Токіо, намагалися відвезти до Білорусі проти її волі.

Напередодні спортсменка різко розкритикувала білоруське спортивне начальство, яке поставило її брати участь в естафеті 4 по 400 метрів без її відома. Легкоатлетку терміново відвезли з речами в аеропорт, однак там Тимановська заявила, що боїться повертатися додому, оскільки її можуть посадити у тюрму. Вона заявила про намір звертатися за політичним притулком у посольство Австрії в Токіо.

Австрійська влада поки ніяк не відреагувала на намір білоруської спортсменки.

Чехія заявила, що готова надати притулок білоруській легкоатлетці Христині Тимановській та взяти її під міжнародний захист.

Міжнародний олімпійський комітет звернувся до Національного олімпійського комітету Білорусі з вимогою дати вичерпні пояснення щодо ситуації з білоруською легкоатлеткою

Білоруська спортсменка зараз перебуває в безпеці з керівництвом японського аеропорту Ханеда, наразі її супроводжує працівник оргкомітету Олімпійських ігор, заявили в МОК.

Фото: BSSF

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]