Попов назначил руководителей направлений по реализации Стратегии развития Киева до 2025г

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Глава Киевгоргосадминистрации Александр Попов назначил руководителей направлений по реализации Стратегии развития Киева до 2025 года

 

Об этом говорится в сообщении агенства Интерфакс.  

Как сообщила пресс-служба ККГА, в рамках реализации проектов Стратегии развития Киева до 2025 года в субботу были представлены руководители стратегических направлений «Сделано в Киеве», «Первоклассная инфраструктура», «Здоровый киевлянин», «Культурная долина» и «Электронное правительство».

 

«Мы отобрали специалистов из президентского кадрового резерва. Они прошли жесткий конкурс из нескольких десятков претендентов. Уже в ближайшее время мы должны начать практическую реализацию проектов Стратегии и на высоком уровне подготовиться к инвестиционному форуму, который город проведет в следующем году», — отметил А.Попов.
 
«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]