При скромных доходах семья Анны Герман владеет автомобилями премиум-класса

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Анна Герман, советник президента — руководитель Главного управления Администрации президента по гуманитарным и общественно-политическим вопросам, согласно поданной декларации, заработала в 2011 году 269 948 гривен доходов. Ее декларация о доходах, размещена на сайте главы государства.
 
Из указанной суммы 223 505 гривен составила заработная плата, 41 943 гривен — авторское вознаграждение, другие доходы от реализации прав интеллектуальной собственности.

Свыше 200 тыс. грн. ушло на погашение ссуды, ранее взятой чиновницей. Вкладов в банках или ценных бумаг ни она, ни ее муж, исходя из декларации, не имеют.
 

Являясь владельцами квартиры общей площадью 77,8 кв. м, земельного участка площадью 0,36 га, жилого дома площадью 250 кв м, гаража площадью 40 кв м, другого недвижимого имущества (хозяйственных пристроек) площадью 180 кв. м., а также автомобилей  Mercedes-Benz SLK 200 и BMW X5, Анна Герман и члены ее семьи  потратили на их содержание 51,1 тысячу гривен.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:18
Вночі Україна перейде на літній час
18:30
ЄС накладатиме обмеження на країни, які допомагають росії обійти санкції – The Telegraph
16:23
Проблеми у медицині, з якими стикалися українці під час війни (ОПИТУВАННЯ)
15:10
Україна не може почати контрнаступ через нестачу зброї - Зеленський
14:58
За кілька днів до підриву Північних потоків там були військові кораблі рф - t-online
14:52
Сьогодні в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться 10 кораблів російських загарбників
13:52
Євросоюз готує санкції за "торгівлю пральними машинами" з Росією проти країн, які займаються реекспортом
13:12
Надрові колаборанти: в російському підприємстві засвітився співвласник українського бізнесу
12:46
Економіка України в умовах війни: потенціал, можливості, перспективи
11:36
Легендарний професор Снайдер зустрівся зі солдатом, який в окопі читав його книгу

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]