Прокурори підуть на переатестацію навіть після поновлення через суд — Рада ухвалила закон

|
Версия для печатиВерсия для печати

За відповідний законопроєкт №5157 в цілому проголосували 293 народних депутати.

Серед іншого, документ передбачає обов’язкове проходження атестації для можливості обіймати посади прокурора в Офісі генерального прокурора, обласній чи окружній прокуратурі, у тому числі в разі поновлення на посадах за рішеннями судів.

Також закон передбачає постійність дії кадрових комісій Офісу генпрокурора, обласних прокуратур, які забезпечують проведення атестації прокурорів.

Крім того, закон уповноважує генпрокурора скликати всеукраїнську конференцію прокурорів і з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ для призначення членів Ради прокурорів України.

Як повідомляв Укрінформ, після ухвалення Верховною Радою 19 вересня 2019 року закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури” розпочалася реформа Генпрокуратури.

Вона охоплювала атестацію та перевірку прокурорів ГПУ, створення Офісу генпрокурора, який розпочав роботу 2 січня 2020 року. Також атестацію пройшли працівники регіональних та місцевих прокуратур. Передбачалося, що внаслідок реформування кількість прокурорів має зменшитися з 15 до 10 тисяч.

Після звільнення частина прокурорів подали до суду скарги, в яких просили поновити їх на посадах.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]