Путін сьогодні лякав світ комп'ютерною симуляцією шестирічної давнини

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час виступу президента РФ Володимира Путіна перед Федеральними Зборами було продемонстрована комп'ютерна симуляція роботи міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат".

Виданню Newsader вдалося з'ясувати, що відеозапис, який булоа показано аудиторії, ідентичний 3D-ролик як мінімум 6-річної давності. Втім, за представленою користувачами соцмереж інформації, яка в даний час перевіряється виданням, насправді це відео було виготовлено ще в 2007 році

В якості контрольних точок, які ілюструють наш висновок, ми вибрали наступні епізоди, йдеться у повідомленні:

 - Кадр з Youtube-трансляції телеканалу "Росія-1", час 1:22:22

- Кадр з Youtube-ролика з заголовком турецькою мовою, час 6:47 (

 Нижче глядачі можуть перейти на зазначені моменти відеозаписів і самостійно порівняти відповідні матеріали.

 

 Послання Путіна Федеральним зборам 2018 року: Youtube-трансляція телеканалу "Росія-1" (дивіться приблизно з 1:22:00)

 

Youtube-ролик 2012 року, присвячений російським збройним силам (дивіться приблизно з 6:30)

Слід зазначити, що Путін і російська влада вже не вперше потрапляють в ситуацію, коли демонстроване ними відео не відповідає заявленому змісту. У минулому році сталося щонайменше два таких конфузи.

У червні минулого року з'ясувалося, що відеозапис, який Путін в розмові з режисером Олівером Стоуном назвав зразком роботи російської авіації в Сирії, в дійсності показує бойові дії ВПС США в Афганістані.

 У серіалі "Інтерв'ю з Путіним" російський президент показує Стоуну з мобільного пристрою відео і повідомляє про те, що в ньому знято роботу російських пілотів в Сирії, хоча насправді на кадрах був відображений американський вертоліт "Апач" під час афганської місії. На відео з американським вертольотом було накладено звук запису переговорів українських льотчиків в Донбасі.

Пізніше в листопаді Міноборони Росії як доказ співпраці Сполучених Штатів і ІГІЛ опублікувало підроблені фотокадри з комп'ютерної гри "AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron". На цьому рекламному ролику, опублікованому розробниками гри навесні 2015 року, зображена атака американських "ганшипів" AC-130 на техніку Вьетконга, що рухається по "стежці Хо Ши Міна". Однак версія МО РФ була інша: на думку російських військових, мова йде про відступаючих терористів, яким ВВС США дають спокійно покинути зону бойових дій.

Нагадаємо, 1 березня російський президент Владімір Путін, виступаючи з щорічним посланням Федеральним Зборам, пригрозив потенційним супротивникам цілим рядом російських озброєнь, які, за заявою глави держави, не мають аналогів в світі і здатні долати будь-які сучасні системи протидії.

Серед згаданих озброєнь - «невразлива» для ПРО міжконтинентальна балістична ракета "Сармат" без обмежень по дальності польоту, крилата ракета з ядерною енергетичною установкою, швидкісні міжконтинентальні підводні дрони і високоточний гіперзвуковий авіаційно-ракетний комплекс. Зазначені характеристики наведені виключно з посиланням на слова російського президента і не підтверджені об'єктивними спостереженнями.

Хоча він запевнив аудиторію в тому, що все сказане про новітні озброєння - «не блеф", глядачі не змогли переконатися в реальності існуючого військового обладнання: розповідь Путіна про те чи іншому вигляді зброї супроводжувався відеороликами, виконаними за допомогою комп'ютерної графіки. Динамічні 3D-зображення покликані проілюструвати дію відповідного апарату.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]