Путин проговорился, что он фактически руководит вторжением на территории Украины

|
Версия для печатиВерсия для печати

Во время вчерашнего телефонного разговора между признанным автритетом крымских татар Мустафой Джемилевым и президентом России Владимиром Путиным обсуждался вопрос безопасности крымских татар на своей земле. Во время разговора Путин заявил, что распорядился поставить посты в местах, где проживают татары (чем подтвердил, что он фактически руководит вторжением на территории Украины).

Как сообщает РБК, Мустафа Джемилев выразил заинтересованность в недопущении кровопролития и обратил внимание президента России на возможные «беззакония в отношении крымских татар». На это Путин ответил: «Пусть только попробуют». «Он твердо сказал, что даже дал указания поставить посты возле населения крымских татар», — рассказал Джемилев.

Разговор с Путиным вряд ли изменит результаты референдума, считает Джемилев: «У меня такое впечатление, что все давно решено».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]