Єрмак розповів, як відбирає корупціонерів на топпосади

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що бере участь у відборі тих, хто займає або займатиме високі державні посади, позаяк такі люди "є основою будь-якої держави".

Як зазначпє ZN.ua, про це він розповів виданню "Новое время"

«Ніде правди діти, що я 24 години на добу (особливо все, що стосується кадрової політики в Офісі) зустрічаюся, шукаю, дивлюся. Якщо в ОП я впливаю, то в уряді — це просто моя думка», — заявив Єрмак.

Очільник ОП додав, що це діє лише в межах Офісу президента. Щодо Кабміну, то на призначення туди він ніяк не впливає, лише може висловити свою думку. 

"На сьогодні думку Офісу при визначенні кадрової політики можуть запитати. Але насправді Офіс президента не впливає на кадрову політику. Це було б неправильно", — зазначив глава ОП.

Єрмак також прокоментував призначення Олега Татарова. 

«У мене є кадровий департамент, який підбирає людей, періодично дає кандидатури, проводить співбесіди. На той момент, коли ми відкривали вакансію, було запропоновано кілька кандидатур, проведено співбесіду і професійний рівень цієї людини [Татарова] нас влаштував. Це стало підставою для ухвалення рішення», — пояснив Єрмак, додавши, що в у випадку Татарова «це точно не була рекомендація Андрія Портнова».

18 грудня НАБУ повідомило про те, що оголосило про підозру Татарову. Однак,представників Національного антикорбюро не пустили в Офіс президента для того, щоб особисто вручити Татарову підозру. В ОПУ заявили, що прохання правоохоронців нібито було незаконним.

Слідство вважає, що Татаров причетний до дачі хабара за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння 81 млн грн Нацгвардії. Зокрема, за хабар заступник директора експертно-криміналістичного центру занизив різницю між ринковою вартістю житлових комплексів в більш ніж 11 раз.

За словами Ситника, НАБУ хотіло просити для Татарова запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави. ЗМІ ж повідомили про те, що сума застави може дорівнювати 10 млн гривень. Однак Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Офісу генпрокурора і не обирати запобіжний захід заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову.

Пізніше журналісти повідомили про те, що справа про махінації з квартирами для нацгвардійців, у якій і фігурує Татаров, передали з НАБУ в СБУ. Однак, ВАКС постановив, що справу Татарова мають розслідувати детективи Національного антикорупційного бюро.

28 грудня стало відомо, що НАБУ і САП повністю усунули від справи Татарова, коли призначили нових прокурорів з Офісу генпрокурора.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]