Руководство Одесской таможни будет уволено по собственному желанию, — ГФС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Руководство Одесской таможни вскоре будет уволено по собственному желанию.

Об этом заявил аместитель главы Государственной фискальной службы Украины Константин Ликарчук в эксклюзивном комментарии УНН.

Вместе с тем он отметил, что сейчас руководство Одесской таможни не отстранено от исполнения служебных обязанностей, вакантной является только должность главы ведомства.

Заместитель ДФС также не предоставил информацию о наличии уголовных производств или служебных расследований против руководства Одесской таможни, поскольку не обладает соответствующей информацией.

«Я предполагаю, что внутренняя безопасность ДФС проводит по ним служебное расследование», — отметил К.Ликарчук и добавил, что внутренняя безопасность ДФС подчиняется руководителю ДФС Украины.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]