Смертельна катастрофа СУ-27 на Вінничині. У прокуратурі назвали основні версії падіння літака

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Під час досудового розслідування призначено вісім судових експертиз, проведення частини з яких ще триває.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону відпрацьовує чотири основні версії катастрофи військового літака СУ-27 УБ, яка сталася 16 жовтня 2018 року під час військових навчань у Вінницькій області та забрала життя українського й американського пілотів. Про це йдеться у відповіді Військової прокуратури Вінницького гарнізону на запит видання Тиждень.

 

"Повідомляю, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42018020420000159 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 КК України, за фактом порушення правил польотів або підготовки до них, а також порушення правил експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу літака СУ-27 УБ та загибель пілотів Петренка І.М. і громадянина США Seth Matthew Nehring. Наразі проведення слідчих та процесуальних дій триває", - зазначили у прокуратурі.

 

Так, у кримінальному провадженні відпрацьовуються чотири основні версії: це людський фактор, тобто помилка пілота при виконанні польоту, технічна несправність літака, можлива заправка літака неякісним паливом або погодні умови, які спричинили катастрофу.

 

Також повідомляється, що під час досудового розслідування призначено вісім судових експертиз, проведення частини з яких ще триває.

 

Крім того, у прокуратурі додали, що процесуальне рішення в порядку ст. 283 КПК України буде прийняте після завершення проведення всього комплексу слідчих дій та оперативних заходів, з урахуваням висновків судових експертиз та відпрацювання слідчих версій", - підсумував Глумаков.

 

Як повідомлялося, у Вінницькій області 16 жовтня внаслідок падіння винищувача Су-27 УБ загинув начальник авіації повітряного командування "Схід" Повітряних сил Збройних сил України Іван Петренко, а також – військовий Повітряних сил Національної гвардії США Сет Нерінг.

 

Нагадаємо, 16 жовтня близько 17:00 на Вінниччині у районі села Уланів під час виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27. Пізніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що в результаті авіакатастрофи загинули двоє. Військова прокуратура Центрального регіону України розпочала розслідування за фактом падіння у рамках військових навчань винищувача Су-27УБ у Вінницькій області.

 

17 жовтня міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що на місці падіння винищувача Су-27УБ знайдено бортовий самописець ("чорний ящик").


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]