Совет прокуроров избрал себе председателя. Им стал Валентин Брянцев, надзиравший над фискалами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Совет прокуроров избрал своим главой прокурора отдела надзора за соблюдением законов органами фискальной службы управления надзора в уголовном производстве прокуратуры Киева Валентина Брянцева.

Об этом «Украинским новостям» сообщил исполняющий обязанности генпрокурора Юрий Севрук.

«Насколько мне известно — Брянцева», — сказал он.

Также совет прокуроров избрал заместителя председателя совета прокурорв - им стал прокурор прокуратуры Харьковской области Юрий Ковалев, и секретаря — им стал прокурор местной прокуратуры Богдан Чегиль.

Совет прокуроров является одним из органов прокурорского самоуправления.

Как известно, ранее ряд активистов и политиков высказали опасение, что прокуроры «старого режима» закрепят на Всеукраинской конференции прокуроров, а также с помощью Совета прокуроров свою власть, после чего будущий генпрокурор не будет иметь влияния на своих подчиненных и на реформирование прокуратуры.

Руководитель управления спецрасследований Генпрокуратуры Сергей Горбатюк ранее заявлял, что уже есть основания для обжалования результатов конференции.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]