Справа Павловського про корупцію в Міноборони передана до Вищого Антикорсуду
Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт щодо розтрати 58 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони.
Про це у вівторок, 8 жовтня, повідомила САП у Facebook.
У провадженні обвинувачуються, зокрема, екс-заступник міністра оборони Ігор Павловський, директор - Володимир Гулєвич - та працівник відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони, а також службовець Департаменту внутрішнього аудиту Міноборони, представник ТОВ «Трейд Коммодіті» – за ч. 5 ст. 191 ККУ, а кінцевий власник «Трейд Коммодіті» – за ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 ККУ.
Зазначено, що ці особи у 2016 році без законних підстав підписали додаткові угоди до договорів поставки паливно-мастильних матеріалів для потреб Міноборони й організували підвищення цін на нафтопродукти, внаслідок чого державі завдано збитки на 58,1 млн грн.
Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року Національне антикорупційне бюро України затримало заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ Володимира Гулєвича, службовця відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів і працівника Департаменту внутрішнього аудиту МОУ. Справа стосувалась завищення на 16% ціни на паливо й розтрату 149 мільйонів бюджетних гривень.
За інформацією ЗМІ, посадовці компанії «Трейд Коммодіті», яких підозрюють у причетності до розкрадання, втекли напередодні затримання. Згодом НАБУ затримало одного з інвесторів компанії «Трейд Коммодіті» Володимира Трофименка.
Павловський заперечував свою причетність до визначення ціни при закупівлі пального у фірми «Трейд Коммодіті», а отже й розтрати 149 млн грн.
Міноборони зобов’язали виплатити «Трейд Коммодіті» понад 8 млн грн гарантій за пальне.
Наприкінці жовтня 2017 року НАБУ оголосило у розшук ще двох підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом розтрати.
У березні 2018 року у НАБУ заявили про завершення досудового розслідування щодо посадовців Міноборони.
Суд залишив Павловського на посаді заступника міністра оборони, відмовив в арешті його майна і зняв арешт із банківського рахунку ТОВ «Трейд Коммодіті». У червні 2018 року Солом'янський райсуд Києва також повернув Павловському закордонні паспорти.
У 2019 році Павловський подав у відставку.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У четвер сніжитиме на заході та півночі України, дощ на сході та півдні
- 19:55
- Квитки на міжнародні потяги за 500 євро: посадовцям УЗ після обшуків вручили 10 підозр
- 18:03
- Суддя Верховного Суду Стеценко має паспорт рф (ДОКУМЕНТ)
- 17:56
- Зеленський гідно відреагував на дзвінок агента ФСБ Орбана його шефу путіну: Сподіваємось, хоча б Асаду не телефонуватиме
- 16:50
- Кібершахрайство та рекет: в Україні викрили організаторів «договірних» спортивних матчів
- 14:50
- Побори з провідників та безквиткові перевезення: деталі обшуків на «Укрзалізниці»
- 12:10
- Ворог просунувся в Кураховому, біля Торецька та низки сіл
- 11:04
- На Сумщині евакуюють жителів понад 190 населених пунктів
- 10:02
- Бутусов: У нас стратегічного планування війни фактично немає. Поразка рф в Сирії показала, що Україна має розробити довготривалу стратегію війни
- 08:00
- ЗСУ атакували ракетами Таганрог, безпілотниками - Брянськ
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.