Тимошенко приховує бізнес і прописки чоловіка в Чехії – ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко не вказує в деклараціях повні відомості про бізнес свого чоловіка Олександра Тимошенка та його чеські прописки.

Про це пише Мар\’яна Мотрунич у виданні Bihus.info.

У декларації про доходи екс-прем’єра і лідерки «Батьківщини» відсутня компанія Medical Invested Capital True Standing Europe Limited s.r.o. (скорочено — Medic Trust), керуючим партнером якої Олександр Тимошенко є з 2014 року.

Засновником і власником цієї компанії, яка займається орендою нерухомості, є гвінейська фірма Medic Trust.

Компанія з такою ж назвою зареєстрована і в Лондоні.

Також Тимошенко не задекларувала чеську «Батьківщину». Це громадська організація, зареєстрована в Празі 2015 року Олександром Тимошенком, Яною Даніо та Галиною Андрейців.

 
Офіційна мета організації — співпраця українців за межами України.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 
 
 

Водночас, у декларації депутатки вказано дохід Олександра від чеської компанії Britico Product s.r.o. (300 тис грн за два роки). В основному компанія займається посередництвом у нерухомості та рекламою. Кількість працівників не перевищує 5 осіб.

Влітку 2017 року усі перелічені юрособи змінили прописки і зараз перебувають за однією адресою: Opletalova 1525/39, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Сам Олександр Тимошенко прописаний у Празі на вул. Za zahradami 387/17.

 
 

Ще одна чеська прописка Тимошенка — Ústí nad Labem, Na Kohoutě 804/14, PSČ 40010.

Жодне з чеських місць проживання не вказано в деклараціях Юлії Тимошенко, в той час як сам Олександр Тимошенко вписує ці адреси в офіційних реєстрах Чехії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Як відомо, торік Національне агентство по запобіганню корупції почало повну перевірку електронної декларації Юлії Тимошенко за 2015 і 2016 роки.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]