Три крупнейших российских банка не попали под украинские санкции против РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Против трех крупнейших банков, которые вместе владеют активами в Украине на 150 миллиардов гривен, санкции не ввели.

 Три крупнейших российских банка — «Проминвестбанк», ВТБ и «Сбербанк России», которые вместе владеют на территории Украины активами в размере 150 млрд грн. не попали в санкционные спики против РФ, подписанные украинским президентом Петром Порошенко.

Вместо них в список попали 30 малоизвестных российских банков, в которых временно заблокируют активы: «Агроинвестиционный коммерческий банк», «Банк Москвы», «Байкал-Банк», «Коммерческий банк «Бизнес для бизнеса», «Коммерческий банк «Верхневолзкий» и другие еще более малоизвестные.

Напомним, сегодня Вступили в силу новые санкции Украины против России.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]