Ціна висловів «коаліційний бовдур», «тупий», «поганець» - €1000 з кишені парламентарів Австрії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кожному з парламентарів Національної ради Австрії у разі використання лайок під час обговорень законопроектів загрожує штраф

Ввести штрафи за лайливі слова в залі засідань запропонувала спікер Нацради Барбара Праммер. Донині вона, почувши з вуст депутатів лайки, могла лише закликати дотримуватися порядку.

У коментарі до своєї ініціативи спікер зазначила: «Я не можу більше терпіти це. Деякі депутати вже почали змагатися, хто збере більше зауважень. Додаткові санкції тут просто необхідні».

Б.Праммер також вважає, що нововведення матиме позитивний вплив як на внутрішню, так і зовнішню репутацію країни, повідомляє Закон і бізнес.

За основу австрійці взяли регламент, що діє в німецькому Бундестазі. Там депутат також може бути оштрафований за нецензурний вираз на €1000. Також президент Національної ради доручила дирекції вивчити досвід Європарламенту.

Передбачається, що, крім штрафу, порушник спокою в стінах Нац­ради буде відлучений на тридцять днів від участі в пленарних дискусіях. Прийняти нововведення погодилися всі фракції австрійського парламенту.
 
«Аргумент»

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]