У Дніпрі за 9 хвилин двічі заспівали Гімн і звільнили 655 чиновників і працівників мерії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міська рада Дніпра скоротив 655 співробітників районних адміністрацій і департаментів на засіданні 10 лютого.

Про це повідомив мер міста Борис Філатов у Facebook, місцеве видання dnepr.info і свідчить засідання позачергової сесії міськради.

Пряма мова Філатова: "Звільнили з мерії 655 осіб. Затвердили нову структуру. Сесія пройшла за 9 хвилин, включаючи два рази виконання Гімну. Спасибі депутатському корпусу за переважну підтримку ініціатив міського голови. Рухаємося далі".

Раніше в соцмережі Філатов пояснив, що скорочення пов'язані з тим, що десь об'єднують комунальні підприємства, десь скорочують "зайвий адміністративний персонал", прибирають дублюючий функціонал, а десь замінюють "перекладання паперів цифровими технологіями".

Він обіцяв надати громаді "всі вичерпні пояснення по кожному конкретному випадку", а звільненим людям, по можливості, – альтернативи працевлаштування та дотримання їхніх трудових і соціальних прав.

Філатов відзначив, що це другий етап оптимізації структури міського господарства.

На першому етапі в Дніпрі укрупнили міські медичні заклади.

Далі, за словами мера, на черзі, міські бібліотеки, палаци культури, спортивні школи та ін.

Філатов підкреслив, що вжиті заходи дозволять міському бюджету заощадити "десятки, якщо не сотні мільйонів гривень, які будуть спрямовані на розвиток міської інфраструктури та зроблять прекрасне місто ще більш комфортним і зручним для життя".

За даними місцевого видання dnepr.info, найбільше людей скоротили в районних адміністраціях Новокодакського (36 осіб), Соборного (35), Шевченківського (33) і Амур-Нижньодніпровського (31) районів.

В інспекції з питань праці та зайнятості населення звільнять 30 осіб, а в департаменті економіки, фінансів і міського бюджету – 29. Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради скоротить штат на 9 осіб, а департамент забезпечення діяльності міської ради – на 4 людини.

Крім того, на засіданні депутати затвердили заступників мера Дніпра – загалом їх у Філатова буде вісім.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]