У Франції на місцевих виборах зафіксували історично найнижчу явку

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Франції майже 70% громадян проігнорували перший тур виборів до рад регіонів і департаментів. Перший етап місцевих виборів відбувся напередодні у неділю, 20 червня.

За даними Міністерства внутрішніх справ Франції, явка виборців на голосування на території метрополії склала 26,72%.

Це є історичним мінімумом для місцевих виборів у 5-й Республіці.

Серед інших волевиявлень раніше найбільше французи проігнорували вибори до Європарламенту 2009 року. Тоді до виборчих дільниць не з’явилося 59,4% громадян.

Президентська партія "Вперед, Республіка" серйозно відстає від конкурентів, ультраправі набрали менше ніж очікувалося.

Про це повідомляє RFI.

Партія Макрона сподівалася набрати 15% голосів, можливо, навіть більше в деяких регіонах, як прогнозували деякі оптимістичні опитування. Однак президентська партія переконала лише близько 10-11% виборців.

За загальною кількістю голосів на виборах лідирують французькі праві - партія "Республіканці" і їх союзники, набираючи 27-29% голосів. Ультраправе "Національне об'єднання" Марін Ле Пен отримує близько 19% - менше, ніж прогнозували соціологи в передвиборних оцінках. Це менше і результату ультраправих на попередніх регіональних виборах 2015 року, коли в першому турі вони набрали 27,7% голосів.

Соціалісти набирають 16,5 - 17,5%. Результат "зелених" з партії "Європа - Екологія - Зелені" - близько 12 - 13% голосів виборців. Результат вкрай лівої "Непокірної Франції" - близько 4%.

Регіональні вибори у Франції проводяться раз на шість років. За результатами волевиявлення, на наступну каденцію будуть сформовані склади рад 13 регіонів та 92 департаментів у складі адміністративно-територіального устрою країни.

До другого туру місцевих виборів, який відбудеться 27 червня, пройдуть кандидати від політичних партій, які у першому наберуть 10% і більше голосів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]