Українські бібліотеки отримають понад 1 мільйон нових книжок

|
Версия для печатиВерсия для печати

27 жовтня, Експертна рада Програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського Інституту книги затвердила перелік книжкових пропозицій, що рекомендуються до закупівлі у 2018 році. Експертна рада вперше була сформована з відомих осіб, інформацію про яких легко знайти в Інтернеті, щоб переконатися в їхній компетентності. До неї ввійшли 36 фахівців різних галузей, які так чи інакше пов’язані з книжковим і культурним ринком країни, та чия репутація не викликає сумнівів.

Як повідомляє irf.ua, учасниками Експертної ради стали друзі, партнери й грантери Міжнародного фонду «Відродження»:

Агеєва Віра, українська літературознавиця, літературний критикиня, доктор філологічних наук;
Батуревич Ірина, редакторка, культурна менеджерка, журналістка «Читомо»;
В’ятрович Володимир, голова Українського інститутунаціональної пам’яті;
Карп'як Вадим, журналіст, ведучий прогарами «Свобода слова» на телеканалі ICTV;
Кучма Ірина, менеджерка програми «Відкритий доступ eIFL.net»;
Островська-Люта Олеся, директорка державного підприємства Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал»;
Прихода Мирослава, доцентка кафедри видавничої справи і редагування Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
Славінська Ірина, журналістка, ведуча, перекладачка, літературознавиця, продюсерка радіо «Культура» (НСТУ);
Тихолоз Богдан, літературознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка;
Усатенко Галина, кандидатка філологічних наук, доцент кафедри історії української літератури і шевченкознавства журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;
Федів Юлія, виконавча директорка державного Українського культурного фонду;
Хмельовська Оксана, культурна менеджерка, співзасновниця і редакторка культурно-видавничого проекту «Читомо», координатора фестивалю «Книжковий Арсенал»;
Чекмишева Радослава, менеджерка Інціатив у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження»;
Шейко Володимир, генеральний директор «Українського інституту»;
Ярошенко Тетяна, проректорка Національного університету «Києво-Могилянська Академія».
З повним переліком членів експертної ради можна ознайомитися за посиланням.

 

З 9 по 19 жовтня було подано 2 779 найменувань книжкової продукції від 137 видавництв. Прийнято до розгляду і було надано для оцінки Експертною радою 2 470 книжок. 25-26 жовтня Експерти ознайомилися з книжками, а 27 жовтня Експертна рада на своєму засіданні одноголосно схвалила закупівлю 741 назви книжок загальним накладом 1 028,8 тис. прим. від 92 видавництв на загальну суму 119 996 390,00 млн.грн. Загальна кількість примірників книжок, які потраплять у бібліотеки становить – 1 028 800.

За посиланням повний Перелік книжкових пропозицій, рекомендованих Експертною радою до закупівлі для поповнення фондів публічних бібліотек у 2018 році (видання, що набрали 12 і більше балів, виділені жовним кольором).

Кошти на закупівлю книжкової продукції в кошторисі Інституту на 2018 рік не були передбачені, тому мають бути перерозподілені у встановленому порядку, з інших напрямів діяльності Інституту. З цією метою Мінкультури підготувало та надіслало на погодження проект Розпорядження Кабінету Міністрів про перерозподіл видатків. Цей проект Розпорядження погоджений Мінфіном та Мінекономрозвитку, отримано правову експертизи від Мінюсту, а сьогодні, 31 жовтня, затверджено Кабінетом міністрів України.


 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]