В Нацполіції стверджують, що викрадені картини кримського музею — на обліку в Інтерполі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, знаходяться на обліку Генерального секретаріату Інтерполу як «викрадені». Така відповідь на запит прокуратури АРК отримана від Національної поліції України.

«Згідно з відповіддю департаменту Інтерполу і Європолу Національної поліції України, твори мистецтва були внесені до обліку Генерального секретаріату Інтерполу як «викрадені», - сказано в листі, повідомляє Крим. Реалії.

17 серпня управління Національної поліції в АР Крим повідомило, що 52 картини з Музейного фонду України оголосили в державний та міждержавний розшук. Після в Інтерполі запевнили, що полотна не перебувають в міжнародному розшуку. А саме, начальник департаменту Інтерполу і Європолу НПУ Василь Неволя в коментарі виданню Крим.Реалії. заявив, що картини з Музейного фонду України митців XVIII-XIX століття, які в березні 2014 року передали в Сімферопольський художній музей, не перебувають у міжнародному розшуку Інтерполу. 

«ГПУ тільки направило нам через відповідний підрозділ Національної поліції запит про оголошення в розшук. А питання про його оголошенні зараз вирішується на рівні Києва. Ми не вирішуємо, що робити. Ми дивимося, наскільки це звернення до нас відповідає стандартам і умов для того, щоб який-небудь об'єкт мистецтва оголошувався в розшук», - розповів Неволя.

У Мінкульті Криму заявили, що картини, оголошені в розшук управлінням Національної поліції в АР Крим, належать Сімферопольському художньому музею, де і знаходяться зараз.

18 лютого 2014 року Сімферопольський художній музей відправив до Маріупольської картинної галереї ім. Куїнджі 53 роботи російських художників XVIII-XIX ст. Виставка в планувалася до 31 травня 2014 року, але була закрита раніше, оскільки кримські музейники зажадали повернути експонати. За повідомленням російських ЗМІ, в кінці березня 2014 року картини з маріупольського музею забрала група відставних військових з Криму, і доставила полотна на анексований півострів.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]