В Україні немає необхідності в обов'язковому декларуванні доходів - міністр фінансів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В Україні немає необхідності вводити загальне обов'язкове декларування доходів. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

За його словами, доходи українців переважно незначні. До того ж закон про добровільне декларування визначає ліміти коштів і майна, які не потрібно декларувати, повідомляє ZN.ua.

 

"Мотивація спочатку повинна мати позитивний контекст: ти декларуєш і вільно можеш розпоряджатися своїми доходами. А далі - непрямі методи, і це міститься в перехідних положеннях закону. Якщо не задекларував, далі можуть бути питання: де саме ти отримав ті чи інші доходи... Це вже інша історія про інші способи оподаткування", - зазначив Марченко, передає "Інтерфакс-Україна".

Голова Мінфіну не зміг назвати фіскальний ефект від загального декларування.

"Жодної цифри не скажу. Немає поки достатньо підстав прорахувати. Різні експерти дають різні оцінки. Я не хочу виступати просто експертом... Ми б хотіли, щоб це були мільярди. У нас завжди мова йде про мільярди. Мільйони - це для нас нецікаво. Але це не фіскальна історія... це вікно можливостей, щоб задекларувати кошти. Тому якщо хтось сумнівається, раджу задекларувати", - підкреслив він.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]