Янукович: узаконить копанки невозможно, но дать зарабатывать людям нужно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Отвечая на вопрос , как бороться с команками, Янукович ответил, что в те времена, когда он работал в угольной отрасли, такого понятия, как копанки не было. Появились они, по словам Януковича, во времена Павла Лазаренко.

По словам президента, узаконить копанки невозможно, но дать зарабатывать людям нужно. «Сейчас легализована эта работа, но это не путь. Мы из этой проблемы так быстро не выйдем, мы не можем выкинуть людей на улицу, которые попали в беду. Мы будем советоваться, в том числе и с местными профсоюзами, как помочь людям», — заявил Янукович.

Проблема копанок - тяжелейшая, мы над ней работаем, так как других рабочих мест там нет, считает президент.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]