YanukovychLeaks: в сети появился сайт с документами собранными в Межигорье

|
Версия для печатиВерсия для печати

Документы из резиденции Межигорье, которые пытались уничтожить подчиненные Виктора Януковича перед тем, как бежать, публиковаться на созданном для этого сайте YanukovychLeaks.

Как сообщили журналисты и активисты, занимающиеся сейчас систематизацией найденных документов, 22 февраля на территории оставленной резиденции. Всего водолазы выловили около 200 папок с документами.

Группа журналистов и волонтеры взялась спасать, обеспечить систематизацию, расследование огромного массива информации о финдеятельности бывших владельцев резиденции.

Обнаруженые и спасеные документы публикуются на этом сайте, и будут доступны для всех журналистов мира.

Также на сайте будут появляться журналистские расследования, которые будут базироваться на этих документах.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]