З десяти топових вузів, куди вступили кращі абітурієнти - шість регіональних

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

З десяти вищих навчальних закладів, до яких подалися кращі вступники, тим самим збільшивши їхнє держзамовлення – шість регіональних.

Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає Радіо Свобода.

 

«Система широкого конкурсу діє так, що дає можливість вступникам здійснити свою мрію та вчитися там, де вони хочуть. Результатом цього стало те, що окремі виші змогли збільшити своє державне замовлення, адже їх обрали вступники з найвищими балами», – пояснила Гриневич.

Більшість ВНЗ, які отримали додаткові бюджетні місця завдяки вступникам, знаходяться у Києві, Львові та Харкові. Також 189 місць державного замовлення отримала Дніпровська політехніка.

Система широкого конкурсу передбачає, що бюджетне місце надається не конкретному ВНЗ, а вступнику з найкращими балами. На думку міністра, такі результати цьогорічної вступної кампанії спростовують попередні побоювання, що широкий конкурс сконцентрує усіх майбутніх студентів у столиці.

«В Україні сформувалося 4 великих університетські центри. Центральний – місто Київ, що має 27,7% від загальної кількості держзамовлення, східний – Харківська область – 12,5%, Південний, що формується двома областями – Дніпропетровська - 6,2% та Одеська область –5,1%, тобто разом 11,3%, та Західний – Львівська область – 11,2% від загальної кількості держзамовлення. Тобто якщо дивитися по країні, то регіональна присутність державного замовлення є пропорційною», – вважає Гриневич.

Цього року 58,8 тисяч вступників отримали рекомендації для зарахування на бюджетні місця. З них майже 87% подали оригінали документів до вишів.

Рейтингові списки вступників за широким конкурсом МОН оприлюднило 25 липня.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:55
Масі Найєм: "Те, як поводяться з військовими, дуже впливає на ставлення до мобілізації, а отже, і на обороноздатність"
13:35
Академік Ігор Юхновський: Структур Московського Патріархату не повинно бути в Україні
12:02
Кадровий балаган: Зеленський звільнив свого представника у парламенті, як завжди - без пояснень
11:35
Вентилятор для вытяжной системы: виды, нюансы выбора, особенности эксплуатации
10:55
На Сумщині через обстріли 18 сіл покинули всі жителі
09:46
Правоохоронний комітет Ради та Офіс Президента продовжують дурити західних партнерів України
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 7 грудня
20:00
У четвер трохи сніжитиме у Приазов'ї та в Карпатах, місцями до -15°С
19:10
Леонід Маслов, ЗСУ: Окупантів треба нищити усім натовпом
18:03
Під дахом Офісу президента: як фігуранти справи НАБУ випливли у скандальній оборудці зі зброєю

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]