Збитки "Укрзалізниці" від корупції тільки по 21 кримінальному провадженню сягають 1,1 мільярда - НАБУ


Національне антикорупційне бюро розслідує 21 кримінальне провадження за фактами корупції, пов'язаної з діяльністю "Укрзалізниці", орієнтовні збитки сягають 1,1 мільярда гривень.
Про це заявили детективи НАБУ в ефірі онлайн-дискусії "Корупція на "Укрзалізниці", передає "Інтерфакс-Україна".
"На сьогодні ми розслідуємо 21 кримінальне провадження в активній стадії досудового розслідування за фактами злочинів, пов'язаних з діяльністю "Укрзалізниці", 15 осіб повідомлені про підозру", - повідомив детектив НАБУ Денис Гюльмагомедов.
За його словами, серед підготовлених до подання в суд - справи щодо двох народних депутатів України, які були бенефіціарами корупційних злочинів в "Укрзалізниці", експозаштатному раднику колишнього президента України, посадовим особам УЗ і представникам комерційних структур.
"Навантаження нашого відділу: близько 50% становлять справи "Укрзалізниці", - зазначив він.
У НАБУ також підкреслили, що орієнтовний обсяг збитків, завданих стратегічному держпідприємству цими злочинами, досягає 1,1 млрд грн
Основні злочини, за заявами НАБУ, пов'язані зі зловживаннями під час публічних закупівель, обслуговування боргових зобов'язань, здійснення страхової діяльності, а також при наданні пільг на тарифи з вантажних перевезень.
На цю тему:
- Детективи НАБУ завершили розслідування заволодіння 93 млн грн «Укрзалізниці»
- Екс-чиновник "Укрзалізниці" продав 20 тис тон щебню в Росію, гроші зникли, до нього прийшли з НАБУ
- «Укрзалізниця» по схемі Гладковського переплачувала в рази за деталі обраним «прокладкам»
- Торгівля з ворогом: "Укрзалізниця" купує російські деталі з п’ятикратною переплатою
- Міністр Омелян знає, що мінімум 15 млрд гривень Укрзалізниці розходиться по кишеням
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 08:01
- Ворог атакував Харків балістикою з касетами, одну людину вбито, 54 поранено
- 07:00
- У Сумах і Харкові влучання дронів та ракет, є жертви
- 20:00
- У п'ятницю дощитиме в Карпатах, у решті регіонів - сухо й тепло
- 18:00
- США разом з РФ та Білоруссю проголосували в ООН проти засудження російської агресії
- 17:13
- Зручність у всьому: як морозильна камера спрощує повсякденне життя
- 16:06
- Підробний диплом доктора наук і доплата в пів мільйона: член ВККС отримав підозру
- 14:33
- Українські біженці створили в Європі економіку розміром із ВВП України
- 12:19
- Ситника звільнили з АОЗ: владі не потрібні "очі НАБУ" в МО
- 10:04
- Тарифи Трампа позбавлять кожну американську родину в середньому $4700 за рік - експерти
- 08:00
- Ворог атакував Дніпро безпілотниками: загинули дві людини, 28 постраждали, серед них чотири дитини
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.