Зеленський робить черговий піар-хід: на 25 жовтня ще й опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Політтехнологи президента Володимира Зеленського придумали чергове звернення від його імені до українців.

 В якому, Зеленський, «тикаючи» до свого глядача повідомляє про те, що 25 жовтня, в день місцевих виборів, на виборців очіккує додаткове опитування з 5-ти питань.

Зеленський пообіцяв згодом повідомити, що це будуть за питання. 

І заявив, що важливо прийти на дільницю, аби проголосувати та взяти участь в опитуванні. Відеозвернення Зеленського: 

 «На виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку»,

– наголосив Зеленський.

З його слів, питання стосуватимуться того, що "люди обговорюють на вулиці, на кухні і в інтернеті, про що сперечаються з друзями, батьками або таксистами".

"Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: "А що думаєш ти?" Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти", – додав Зеленський.

Президент не пояснив, як саме відбуватиметься опитування.

На момент публікації цієї новини, кількість негативних «вподобайок» під відеозверненням в Ютубі вже в півтора рази переважала кількість позитивних відгуків.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]