Жертви пожежі в Одесі телефонували близьким: говорили, що задихаються і прощалися (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після пожежі в одеському коледжі зникли безвісти 14 осіб, серед них - 4 студента. Дехто зі зниклих телефонував родичам, вони прощалися і говорили, що задихаються.

Про це йдеться у заяві начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Олега Беха на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, а також повідомляє "Думская".

У поліції також не можуть встановити інформації щодо ще однієї людини.

"Кому відомий чоловік на ім'я Руслан Нікос, прошу звертатися в штаб, так як він не є учнем і співробітником коледжу. Ми не можемо встановити його особистість" - сказав О. Бех.

Офіційний список зниклих:
  1. Маркіна Юлія Михайлівна 2003 р.н., студентка;
  2. Чугуннікова Людмила Михайлівна 2001 р.н., студентка. Останній раз з нею спілкувалися 3 грудня. Імовірно перебувала в коледжі.
  3. Трофимчук Кирило Ігорович 2003 р.н., студент. Зв'язувався з матір'ю о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.
  4. Пьяночкіна Катерина 2003 р.н., студентка. Була на заняттях на четвертому поверсі. О 10:12 повідомила по телефону батькові, що в коледжі пожежа і залишилася в бухгалтерії з Юлією Маркіною і двома бухгалтерами.
  5. Катишевська Вероніка Дмитрівна 1955 р.н., співробітниця бухгалтерії коледжу.
  6. Перчик Ірина Василівна, співробітниця бухгалтерії. Останній раз розмовляла з чоловіком в 10:12 повідомила, що задихається від диму і попрощалася з ним.
  7. Тарасова Наталія Василівна 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії. О 10:00 зв'язувалася з дочкою і повідомила, що знаходиться в коледжі.
  8. Третьякова Наталя Олексіївна, завідувачка відділенням коледжу, викладач.
  9. Бортюк Анна Леонідівна 1976 р.н., викладач.
  10. Александров Борис Георгійович, 1958 р.н., директор Інституту морської біології. Дзвонила його секретар Галина Іванович, яка повідомила, що в коледжі задимлення і він впав на підлогу. Просила допомоги.
  11. Іванович Галина Валентинівна, 1954 р.н., співробітниця ІМБ НАН України.
  12. Беженар Олена Валеріївна 1995 р.н., лаборант. Останній раз її бачили в 9:30, коли вона їхала на роботу в коледж.
  13. Коваль Марія Володимирівна. Останній раз спілкувалася з родичами о 7:00 ранку. З 14:00 телефон не в мережі.
  14. Соловей Віра Дмитрівна 1951 р.н.

Нагадаємо, щоранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3 поверсі виникла пожежа. 4 грудня вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу.

Станом на ранок 5 грудня, єдина загибла – 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов припустив, що у будівлі не було опалення і пожежа могла статися у зв’язку з тим, що в коледжі користувалися електрообігрівачами. Мер оголосив в Одесі дводенну жалобу через пожежу. 

За словами студентів, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:07
Юрій Касьянов: Перемога за будь-яку ціну
18:01
Нарешті розпочав роботу посол України в Угорщині: посада була вакантною понад два роки
17:52
Экс-директор финансовой пирамиды FOREX MMCIS group Юта Романченко теперь создает проблемы компании BigIdea FinTech Group
17:28
Непрозоре фінансування виборчої кампанії й зв’язки з рф: у Румунії затримали проросійського кандидата у президенти Джорджеску, який погрожував розділити Україну
17:20
Проросійський лідер боснійських сербів Додік отримав рік в’язниці та заборону займатися політикою
17:01
Декомунізація: Рада перейменувала 103 місцевих загальних судів
16:56
Припинення вогню без гарантій безпеки для України не буде - Зеленський
16:10
упц (мп) незаконно приватизувала монастир на Житомирщині – суд
16:09
Депутат Київради бандит Плужник не задекларував майно своєї родини на $6 млн. Ці гроші - в крові українців
15:21
"Угода про копалини" між Україною та США (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]