19 февраля 2014 года. Оборона Майдана

|

19 февраля 2014, Киев. В какие-то моменты мне кажется, что все это игра мальчишек или массовка в какому-то блокбастеру или просто сон или это не с нами, а где-то далеко в африканских странах или машина времени меня куда-то занесла и я сейчас увижу Алису, Колю и Весельчака У... Но сон никуда не девается и я понимаю, что это ХХІ век, моя страна и мой город...

Такую запись оставила  Alla Burdiug на свой странице в Фейсбук. 19/02/2014 сквозь объектив ее камеры... «Вместо работы, купив пакет молока, я поехала на майдан... ком в горле, слезы в глазах и вера в тех пацанов... такими были мои ощущение в тот день..»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]