Белый купол и северное сияние

|
Версия для печатиВерсия для печати
Белый купол и северное сияние

Иногда оба и неба и земля извергаютсятся. Разноцветные полярные сияния неожиданно появились в начале этого месяца, яркая луна освещала эту живописную сцену, и звезды были видны вдалеке. Всю эту красоту зафиксировал астрофотограф возле гейзера «Белый купол» (White Dome geyser) в Йеллоустонском национальном парке в западной части США.

Сразу после полуночи, гейзер, который активен около 100 лет, загудел и выпустил 10-метровую струю воды.   Несмотря на то, геомагнитные бури , которые вызвали эти полярные сияния с тех пор улеглась, извержение гейзера «Белый купол» продолжаются каждые 30 минут. Фото: Роберт Хауэлл / nasa.gov


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]