Чоловіки і жінки справляються з багатозадачністю однаково. Однаково погано

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 снує поширена думка, що жінки можуть впоратися з кількома завданнями одночасно набагато швидше, ніж чоловіки.

Ця точка зору підкріплена кількома дослідженнями: в одному з них жінки краще за чоловіків виконували тести на IQ, якщо при цьому обидві групи йшли по біговій доріжці.

Щоправда, так само широко відомо, що є завдання, у яких чоловіки завжди перемагають жінок. Чоловіки, наприклад, в середньому значно краще за малюнками уявляють, як виглядатиме тривимірна фігура під час обертання.

Жінки, у свою чергу, краще запам'ятовують списки з десяти слів, передає   BBC.

Тепер дослідники вирішили підійти до вивчення цього питання більш комплексно і порівняли можливості чоловіків і жінок під час виконання конкретних завдань в реальному світі, а не в межах лабораторії.

Для цього в Університетському коледжі Лондона розробили тест з двома видами багатозадачності: одночасна (наприклад, коли доводиться говорити телефоном під час керування авто) і послідовна (коли доводиться постійно перемикатися з одного завдання на інше).

В експерименті брали участь близько 150 людей - чоловіків і жінок віком від 18 до 60 років. Після тестів дослідники порівняли деякі параметри: наскільки повноцінно були виконані завдання, скільки часу це зайняло тощо.

Жодної суттєвої різниці у результатах чоловіків і жінок не виявили


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]