Голландский фотограф провел две недели в гостях у «киборгов»

|

Голландский военный фотокорреспондент Том Даамс, известный под псевдонимом The Unknown Photographer, провел две недели на подступах к донецкому аэропорту в населенном пункте Пески, где документировал боевые действия украинских военных и добровольцев из Правого Сектора.

Боевики называют защитников аэропорта «киборгами», на фото мы можем видеть обычных украинцев. которые добровольно пошли в самое опасное место для защиты своей страны от агрессора. в роли котороко неожиданно для всех выступила ранее, якобы братская Россия, которая направила убивать украинцев тысячи наемников и военных, сотни танков и артиллерийских установок. Фото: Tom Daams / The Unknown Photographer 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]