Епоха бідносты закінчилась тільки для депутатів "Слуги народу". Тендери, землі та маєтки: що приховують від податкової "слуги"

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Велосипед за 120 тисяч гривень, маєток у Козині, тендери на сотні мільйонів і євробляха для прикриття. Про ці та інші зміни у житті нардепів, які пройшли повз податкові декларації у новому розслідуванні BIHUS info.

Артем Дмитрук. Він взявся закопувати свою репутацію майже зі старту. Спочатку він не спромігся відповісти на питання «хто став прем'єр-міністром?» — так і не назвав ім’я та прізвище людини за яку віддав голос. Далі вирішив позайматися спортом у формі із російським прапором. На додачу проїхав у автопробігу на честь для перемоги із партією Шарія. І врешті знявся у відео Шарія «Я видел это».

У декларації у нього єдиний транспортний засіб Ауді А8. При чому цей автомобіль навіть не у власності, а у користуванні. А от у Інстаграмі Дмитрука все набагато веселіше. По-перше, там є велосипед. Здивовані згадкою про велосипед? Але ж модель на якій він катається коштує від 120 тисяч гривень. Далі — Hundai Genesis. Автівка світиться у сторіс Дмитрука і саме у ній він розмірковує на серйозні теми. А ще Фольксваген Транспотер і славнозвісний «кубік» Дубинського. Ні велосипеда, ні трьох автомобілів у декларації немає.

Сам нардеп на це відповідає в притаманному депутатам стилі — це все таксі, оренда і «добрі люди допомогли».

Олександр Маріковський. У лютому він купив собі землю і маєток. Купив все це у районі Козину. Це місце розслідувачі називають «Меккою українського мажорства». Земля і будинок обійшлися у 5 мільйонів гривень.

Бізнес Маріковського різко пішов вгору. Його компанія, яка надає інформаційні послуги, з 2012 року до 2019 заробила, виходячи із інформації журналістів,  близько 2,5 мільйонів гривень на держзамовленнях. А у 2020, коли він став нардепом, отримала держзамовлень на 7 мільйонів гривень. Цього року він отримав держзамовлень на 5 мільйонів.

Ігор Негулевський. Фігурував у сюжетах «візитерів» до ресторану «Велюр» Миколи Тищенка під час локдауну. До депутатства його фірма, яка займається будівництвом доріг, ніколи не виділялася на державних тендерах. У 2018 році він отримав таких замовлень на приблизно мільйон. І ось диво — у 2020 його фірма на «Великому будівництві» вже отримує тендерів на 147 мільйонів.

Євгеній Брагар. Це той самий нардеп, який пропонував пенсіонерці продати собаку та заплатити за комірне. Він купив собі Мерседес. Причому як євробляху. Навіщо? Для, як зазначають журналісти, прикриття реальної автівки — Toyota Camry. А ось як все це пояснює сам Брагар: «Орендував за $500 на місяць».

Джерело: bihus.info


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]