Как ловкая лиса охотится за мышками в снегу

|

Охота крупным планом в шести последовательных кадрах. «Фантастический мистер Лис!», — так бурно реагирует на эти снимки журналистка Дженни Стентон из британского издания Daily Mail. Фотограф дикой природы запечатлел невероятно захватывающий момент, когда бесшумный хищник круто пикирует мордой в снег, чтобы поймать свою добычу.

Так мастер фотографии Дональд Джонс наблюдал за тем, как рыжая лиса охотится за полевками в Йеллоустонском парке, который, кстати, является первым в мире национальным парком и находится в США, на территории штатов Вайоминг, Монтана и Айдахо — великолепные места! Охотница лиса (пишут, что это был лис) некоторое время вслушивается в шорохи, издаваемые мышкой, и определяет ее точное местоположение, прежде чем подпрыгнуть почти на метр, чтобы затем воткнуться глубоко в снег сначала всей головой, а потом и половиной туловища. Редкая жертва уйдет от такого квалифицированного охотника. Еще бы кому-нибудь удалось сфотографировать, что же происходит там под снегом, лиса сразу ловит мышь или зубами щелкает?

Фото: Donald Jones / Minden / Solent. © Источник фотографий: Mail Online News Перевод: go2.life


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]