Канцлер Німеччини Шольц у США випадково знайшов свого двійника. І він теж за Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Що спільного між сенатором США від штату Делавер і канцлером Німеччини? Виявляється, що чимало. Кріс Кунс і Олаф Шольц зустрілися у Вашингтоні в четвер.

Після цього вони зробили спільне селфі та опублікували його, поставивши те саме питання, повідомляє BBC.

"Хто є хто?" – написав німецькою сенатор Кунс.

З першого погляду важко розрізнити їх одне від одного з їхнім майже однаковим сивим волоссям, лисиною середнього віку та заразливими усмішками. Шольц, лідер коаліційного уряду Німеччини, який прийшов до влади у 2021 році, не славиться своїм почуттям гумору. Але він швидко приєднався до жарту.

"Приємно знову бачити свого двійника", - написав канцлер Шольц у соцмережі X та репостнув фото.

Вони не тільки мають відносно однаковий вік – 60 і 65 років, або відносно однаковий зріст – близько 170 сантиметрів, але і відчуття термінової необхідності надіслати більше військової допомоги Україні.

Шольц прибув до Вашингтона на заплановану зустріч із президентом Джо Байденом у п’ятницю, щоб заохотити підтримку України та наголосити на ризиках, якщо цієї додаткової допомоги не надати.

У четвер Шольц зустрів сенатора Кунса та інших законодавців, аби наголосити їм те саме.

Візит Шольца відбувся в той час, коли в Конгресі вирішують, як надати додаткову допомогу Україні та Ізраїлю на тлі сильного тиску з боку республіканців.

У колонці Wall Street Journal, яку опублікували в четвер, Шольц наголосив: "У всьому світі уважно спостерігають, щоб побачити, як можна використати ці розбіжності".

"Ми повинні довести, що вони помиляються, переконавши громадян по обидва боки Атлантики, що перемога Росії зробить світ набагато небезпечнішим".

Шмигаль і Мішель

За декілька років до великої війни для українців стало сюрпризом, що український прем'єр-міністр Денис Шмигаль теж має свого двійника у політиці.

Ним виявився Шарль Мішель, президент Європейської ради, який симпатизує Україні і не раз був у Києві вже під час повномасштабного вторгнення.

Через подібність двох політиків мережею прокотилася хвиля жартів: "Шмигалі захоплюють світ", "Мішель став прем'єром України", "Хто з них Шмигаль?", "Брати-близнюки знову зустрілися".

Шмигаль і Мішель

Схоже, що і сам прем'єр був не проти пожартувати на цю тему.

У 2021 році він викликав фото, на якому Шмигаль і Мішель разом із дружинами відвідали концерт, влаштований з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

"З Шарлем Мішелем однаково сильно любимо оперу", - написав Шмигаль.

Шмигаль і Мішель

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:00
Ворог просунувся біля шести населених пунктів Донеччини
20:00
У неділю в Україні буде хмарно, сухо та тепло
18:02
Московські попи не пустили держкомісію до Почаївської лаври
16:04
Охоронець Максим Донець, який назначений Коломойським охороняти Зеленського, незаконно отримав звання генерала
14:04
Типовий екс-посадовець МВС підозрюється у махінаціях із закупівлею обладнання та отриманні хабаря автомобілями
13:24
Представник рашистської секти Гундяєва в Україні Новинський отримав підозру в держзраді
12:07
На фронті не вистачає знань і навичок для фортифікаційного облаштування рубежів оборони, - командир "Азову" Прокопенко
11:05
Нардеп закликав СБУ покласти край терористичному свавіллю упц (мп) на Волині
10:41
Українські дрони вразили дві нафтобази в росії
10:04
Чергова партія бракованих мін виробництва Мінстратегпрому поставлена ЗСУ (ФОТО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]