МОЗ Польщі рекомендує громадянам «плодитися, як кролики»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

"Хто як, але ми, кролики, знаємо, як виробляти потомство. Хочеш дізнатися наш секрет? По-перше, ми багато рухаємося. По-друге, у нас здорове харчування. По-третє, ми намагаємося уникати стресів. І по-четверте, ми не займаємося самозадоволенням. Коли вирішите стати батьком, беріть приклад з кроликів. Я знаю, про що говорю: нас у батька було 63 ", - розповідає молодятам кролик в 30-секундному рекламному ролику, випущеному Міністерством охорони здоров'я Польщі.

Громадська кампанія з підвищення народжуваності проводиться в рамках Національної програми охорони здоров'я на 2016-2020 роки. Її мета - підвищити обізнаність громадян фертильного віку про фактори ризику, що впливають на народжуваність. За даними міністерства охорони здоров'я, проблеми з фертильністю відчувають 1,5 млн подружніх пар в Польщі. Саме їм міністерство хотіло пояснити, що дитину не народити, якщо не ходити в спортзал, не їсти моркву, багато хвилюватися і віддаватися різним порокам.

Причому повідомити цю нехитру думку потрібно було, за словами міністерства, "в прийнятній формі - так, щоб це нікого не ображало і не було вульгарним".

Громадська кампанія - чергова спроба консервативного уряду Польщі впоратися з демографічним спадом. За даними ЄС, в 2015 році в Польщі народжувався 1,32 немовляти на одну жінку. Більш низький рівень народжуваності був зафіксований лише в Португалії. В Іспанії та Греції при цьому показники приблизно такі ж, як в Польщі. Польща пережила зростання народжуваності в кінці 1990-х років, після чого чисельність населення весь час падає. У 2015 році воно впало нижче 38 млн чоловік.

«Аргумент»


Джерело: currenttime.tv

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]