На узбережжя Ісландії викинуло десятки «чорних дельфінів»
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Фото дня](https://argumentua.com/sites/default/files/_107946761_img_3261.jpg?1563582712)
На західне узбережжя Ісландії викинуло одразу кілька десятків гринд, яких іноді також називають "чорними дельфінами".
Місцевість, в якій їх виявили, є безлюдною - туди неможливо дістатися автомобілем, а туристи чи мешканці Ісландії бувають там дуже рідко, повідомляє BBC..
Втім, саме там у четвер пролітав гелікоптер: пілот Девід Шваржанс помітив велику кількість гринд і зробив кілька фото на узбережжі.
З якої причини гринд викинуло на берег, до кінця не зрозуміло. За даними ісландських ЗМІ, місцеву поліцію вже повідомили про знахідку.
Фото: David Schwarzhans
Біолог Едда Елізабет Магнудоттір розповіла виданню Iceland Monitor, що представники цього виду схильні до дезорієнтації у просторі, коли опиняються на мілководді.
До того ж, пояснює вона, гринди зазвичай пересуваються групами, і цим можна пояснити те, чому на березі опинилося одразу так багато "чорних дельфінів".
У листопаді минулого року схожий інцидент стався в Новій Зеландії, де на берег викинуло 145 гринд.
На момент, коли їх виявили, близько половини з них вже померли, інших вирішили усипити, оскільки шансів на їх порятунок майже не було.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- В Україні найближчі дні будуть морозними та без опадів
- 19:37
- Марія Берлінська: Все ближчими стають масові розстріли
- 19:02
- Справа "смотрящего за Києвом" від Офісу президента Дениса Комарницького: НАБУ знайшло у фігурантів мільйони доларів готівкою (ФОТО)
- 18:47
- НАЗК перевіряє статки судді Касаційного Верховного суду Жукова після розслідування ЗМІ
- 18:09
- Валерій Пекар: Трамп та сценарії для України
- 18:02
- Річна інфляція в Україні сягає 13%
- 17:54
- Наєв: На Чонгарі було 1500 мін, а мало би бути 200 тисяч
- 17:07
- Спецпенсії для суддів: українців зробили рабами влади
- 16:06
- Фіцо ширить ненависть до українців і намагається вичавити їх зі Словаччини
- 15:53
- "Велике атомне крадівництво": НАБУ відкрило справу щодо керівництва «Енергоатому»
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.