Льды Гренландии

|

Ник Коббинг (Nick Cobbing) известный фотограф, лауреат множества премий работает для таких известных изданий как National Geographic, Geo и The Sunday Times Magazine, но периодически он устраивает и выставки своих фотографий.. Родился в Лондоне в 1967 году. Снимает ледники и айсберги. Особую любовь питает к Гренландии.

Тесно сотрудничает с международной организацией Greenpeace, с их помощью совершает экспедиции в основном в Гренландию, своими фоторепортажами привлекая внимание к экологическим проблемам, его фоторепортажи говорят о том, что вечные ледники не такие уж и вечные. На фотографиях разных лет можно отчетливо проследить меняющийся ландшафт отступление ледников и уменьшение ледяного покрова.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]