ОБСЄ визнала Росію державою - спонсором тероризму, ПВК "Вагнер" - терористичною організацією

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Парламентська асамблея ОБСЄ визнала Росію країною — спонсором тероризму, а ПВК «Вагнер» — терористичною організацією. 

Про це повідомила у Facebook народний депутат Євгенія Кравчук. Вона зазначає, що, згідно з резолюцією асамблеї, держави-члени ОБСЄ повинні вжити заходів проти ПВК Вагнера та її філій та правоохоронних структур, у тому числі оголосивши їх терористичною організацією.

«Завершили роботу у Ванкувері прийняттям підсумкової декларації, яка закликає держав-членів посилювати міжнародні норми, які чітко визнають:

  • терористичний характер «Групи Вагнера» та її дій;
  • відповідальність Росії як держави - спонсора цієї терористичної організації;
  • неприпустимість залучення таких суб'єктів до міждержавних відносин», — написала Кравчук.

"До речі, аналогічний термін "state sponsor of terrorism" знає і законодавство США, які також є членом ОБСЄ. Маю надію, що це рішення стане каталізатором визнання держави-агресора спонсором тероризму не лише в США, а й у всьому світі. Адже тероризм не має залишатися поза увагою та справедливим покаранням", – резюмувала народний депутат.

Як повідомлялося, літня сесія ПА ОБСЄ тривала впродовж 30 червня – 4 липня у Ванкувері (Канада).

У межах сесії ПА ОБСЄ ухвалила рішення про створення спеціального комітету з питань України для консультацій між парламентарями 57 країн-учасниць щодо допомоги українцям через вторгнення Росії.

У листопаді 2023 року Європарламент визнав Росію державою — спонсором тероризму через удари РФ по цивільних об'єктах України, енергетичній інфраструктурі, лікарнях, школах та сховищах.  

У жовтні Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію, згідно з якою правлячий режим у Росії визнається терористичним, а присутність Росії в Раді Безпеки ООН ставиться під сумнів.  

«Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]