Офис Юры Енакиевского: избыток будуарности - не хватает только куртизанок

|

 Продолжая тему интерьеров в стиле украинских чиновников, предлагаем посмотреть на офис регионала Юрия Иванющенко или Юры Енакиевского. 

По разнообразию деталей, резьбы и декора он может конкурировать разве что с домом бывшего генпрокурора Пшонки. Судя по фотографиям, которые опубликовал Виталий Черный в Facebook, Иванющенко не только работал в офисе, но и спал, причем не один, отмечает Таблоид. Иначе зачем там столько двуспальных кроватей, украшенных барочными вензелями, подушками и бархатными одеялами. Похоже все это больше на дорогой бордель, чем на офис.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]