Оптимістичний прогноз із фронту від аеророзвідника 72-ї окремої механізованої бригади

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Ігор Луценко, військовослужбовець, спввзасновник Центру підтримки аеророзвідки, народний депутат 8-го скликання написав на своїй сторінці у фейсбук кілька пунктів доволі оптимістичних прогнозів з фронту.

Ось його прогнози на 2024:

1. Нарешті з’являться далекобійні ракети у більш-менш помітних кількостях, якими ми зможемо вражати цілі на глибині багато сотень кілометрів. Росіянам треба буде думати над тим, як переставити свою ППО, щоб від нас захиститися.

2. Вироблятимуть аналоги Шахедів та Ланцетів у співставній з росіянами кількості. Це будуть наші, українські дрони на західній та китайській елементній базі, розроблені та вироблені в Україні – а відтак, вільні від будь-яких обмежень бити по різним усюдам неісходимої. Більше того, їх регулярно закуповуватиме держава(!).

3. У 2024 Україна покаже нову якість роботи протикорабельними ракетами. Становище чорноморського угрупування кораблів РФ стане ще жалюгіднішим. Він буде шукати собі сховок і не знаходитиме. 

4. У нас буде більше сильних артилерійських систем – так, що вузьким місцем буде радше наявність снарядів (і, можливо, вправних розрахунків). 

5. У нас стане значно більше авіації, котра відповідатиме сучасним стандартам. Ф16, а може і ще щось.

6. Нарешті, у 2024 досить імовірне покращення із фронтовою ППО.

Ігор Луценко

 Ігор Луценко, військовослужбовець 72 ОМБР


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]