Памплонское сумасшедствме началось

|
Версия для печатиВерсия для печати
Pedro Armestre/Getty Images

Традиционным запуском самодельной ракеты с балкона мэрии Памплоны стартовал ежегодный фестиваль Сан-Фермин. Ежегодный фестиваль Сан-Фермин, в испанском городе Памплона, посвященный святому Фермину, епископу, жившему в ХIII веке, и спасшему Памплону от эпидемии чумы. 

Чествовать святого, которого считают покровителем испанского города, будут в течение 8 последующих дней.

И, конечно, не обойдется без главного развлечения – энсьерро – массовых забегов по улицам города с быками. После 850-метровой пробежки до арены рогатым придется встретиться с ведущими испанскими тореро. Ожидается, что за порцией адреналина в пиренейского городка приедут около полумиллиона гостей.

Pedro Armestre/Getty Images

Фото: Pedro Armestre/Getty Images


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]