Pepsi заборонила згадувати у своїй рекламі підтримку України, бо й досі годує російських загарбників

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

У вересні 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції внесло світового гіганта з виробництва продуктів харчування та напоїв - компанію PepsiCo - до переліку міжнародних спонсорів війни.

Світовий гігант з виробництва продуктів харчування та напоїв компанія PepsiCo заборонила згадувати війну в Україні у своїй рекламі. Про це повідомляє B4ukraine - міжнародна організація, яка відстежує та оприлюднює інформацію про компанії, що продовжують вести бізнес в Росії.  

Як відомо, PepsiCo відноситься саме до таких компаній, тож у вересні 2023 року НАЗК внесла її до переліку міжнародних спонсорів війниОкрім того, що компанія продовжує працювати в РФ, її продукцію було знайдено у харчових пайках російських солдатів. 

Нині ж завдяки B4ukraine стало відомо і про те, що восени 2023-го PepsiCo, знаходячись у пошуках нового піар-агентства, висувала претендентам на контракт наступні умови: уникати в майбутніх рекламах і комунікаціях будь-яких згадок про війну, бойові дії, агресію, армію, особовий склад (працівників бренду, які воюють проти РФ), ЗСУ, не говорити про підтримку України та ЗСУ. 

Компанія забороняє згадки про війну навіть у самій Україні.  

Також у рекламі PepsiCo заборонені будь-які негативні посилання, що «створюють відчуття небезпеки». 

На думку аналітиків B4Ukraine, можливою причиною такого рішення є те, що PepsiCo не лише продовжує роботу в Росії, а й навіть нарощує свої прибутки у країні-агресорці. 

Чистий прибуток PepsiCo в Росії минулого року зріс на 333%, до 525 млн доларів. Компанія виплатила кремлівському режиму близько 115 млн доларів податків. Зараз напій Pepsi Cola продається в РФ під брендом Evervess-Cola, хоча звичайну Pepsi Cola, як і раніше, легко купити в російських супермаркетах завдяки так званому паралельному імпорту, — констатували активісти. 

PepsiCo працює в Росії з 1974 року, має 19 заводів, близько 20 тис. працівників і 40 тис. сільськогосподарських працівників. За показником чистого прибутку PepsiCo є четвертою за розміром компанією в галузі напоїв і харчових продуктів у РФ. 

Корпорація володіє брендами:

  • Lay’s,
  • Mirinda,
  • Pepsi,
  • Sandora,
  • 7up,
  • Чудо,
  • Слов’яночка,
  • Садочок,
  • Сандорик та іншими. 

Все це й досі стоїть на прилавках українських супермаркетів.

Джерело: «Детектор медіа»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]