Проти польського фермера, який виїхав на протест з прапором СРСР і закликом до Путіна покінчити з Україною, порушили справу


Під час акції польських фермерів 20 лютого один із протестувальників у Водзіславському повіті Сілезького воєводства причепив на трактор прапор Радянського Союзу і плакат із закликом до Путіна «навести лад» в Україні та Брюсселі.
Поліція Польщі одразу затримала протестувальника і порушила проти нього кримінальне провадження, інформують польські правоохоронці.
Прокуратура проводить слідчі дії, зазначає Радіо Свобода. Протестувальнику загрожує штраф або два роки позбавлення чи обмеження волі за підбурювання до ненависті на підставі національних, етнічних, расових, релігійних відмінностей. На плакаті було написано: «Путіне, наведи лад з Україною і Брюсселем, і з нашими урядовцями».
Керівник МВС Польщі Марчін Кервінський наголосив, що «скандальний плакат, який був поширений, миттєво був знятий».
20 лютого в усій Польщі, а також перед шістьома пунктами пропуску на українсько-польському кордоні тривали акції протесту польських фермерів, до яких долучились і лісники. Перед пунктом пропуску у Медиці група протестувальників перекрила на 15 хвилин залізничну колію і висипала з контейнера кукурудзу, яку везли з України в Німеччину.
Акція протесту польських фермерів триває. На цей час пасажирський транспорт на всіх пунктах пропуску їде без затримання. Вантажівки протестувальники пропускають обмежено ‒ одну на годину.
Читайте також:
- Польські фермери, які проводять акцію протесту на кордоні, висипали частину зерна з трьох українських фур
- Потяг, із якого поляки висипали зерно, йшов транзитом до Німеччини
- Польські страйкарі наглухо перекривають український кордон
- Польські фермери, які проводять акцію протесту на кордоні, висипали частину зерна з трьох українських фур
- Чому протестують польські перевізники на кордоні з Україною
- Експерти про блокування українсько-польського кордону: «Час говорити правду»
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 18:08
- Анастасія Радіна: Обман і бардак - ось реальний стан справ АРМА
- 16:09
- Судовий вирок екснардепці Кормишкіній: умовний термін, 20 млн віддати в бюджет і 1 млн – ЗСУ
- 14:03
- Що відбувалося на Курщині в останній місяць оборони
- 12:08
- Вони будують диктатуру в Україні: "слуги народу" хочуть розганяти акції протесту вогнепальною зброєю та безпілотниками. Нагадаємо: покидьок Татаров вже нищив Майдан
- 11:08
- Новини мародерства: США прагнуть розширити вимоги угоди щодо українських корисних копалин – FT
- 10:55
- Новини безкарної в Україні агентури ФСБ: митрополит упц (мп) взяв участь у засіданні "священного синоду рпц"
- 09:03
- "Критична ситуація може наступити доволі швидко": ворог просувається у Торецьку
- 08:49
- В Україну прибув президент Чехії
- 08:00
- Втрати РФ перевищили 900 тисяч у живій силі
- 07:55
- Палає ГВС "Суджа", пожежу видно за десятки кілометрів
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.