«Putler caput»: в Симферополе появились графитти с изображением Путина стилизованное под Гитлера

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

В Симферополе  на домах и гаражах появились граффити  с изображением президента России  Путина с «гитлеровскими» прической и усами Под ним надпись: «Putler caput».

Неизвестные активисты выразили таким образом свой протест против российской оккупации Крыма и откровенно фашистского поведения оккупантов и их пособников из числа так называемой «самообороны» Которые уже вторую неделю блокируют украинские военные части и объекты по всему Крыму.  

 «Putler caput».

 «Putler caput».

 «Putler caput».

 «Putler caput».

 «Putler caput».

 «Putler caput».

 «Putler caput».

Фото: Фейсбук


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]