Рашизм — світогляд, що породжений історично укоріненою у московитів ментальністю орди

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Ми розглядаємо рашизм як сучасну тоталітарну людиноненависницьку ідеологію, сформовану на основі синтезу вікової ординської ментальності московитів, їх месіанського шовінізму, практики імперського експансіонізму, геноциду нескорених етносів та варварської спадщини марксистсько-ленінського комунізму, нацизму гітлерівської Німеччини і фашизму Італії Муссоліні.

Останнім часом повелося, що те зло, яке коїть Росія в Україні (та й в інших частинах світу), стали часто називати російським нацизмом. Це тільки затушовує, розмиває суть істинно російського явища — ідеології рашизму.

Залишимо фашизм Італії Муссоліні, нацизм — гітлерівській Німеччині, а за московитами треба закріпити їхній винахід — рашизм.

Рашизм — особлива тоталітарна ідеологія, особлива людиноненависницька політична течія і практика. Безумовно, вона "збагачена" варварством фашизму, нацизму, комунізму. Але це окреме явище з переліком ознак, властивих саме цьому феномену.

Рашизм — світогляд, що породжений історично укоріненою у московитів ментальністю орди. Це ідеологія месіанського шовінізму, яка спрямовує російську владу і суспільство на імперську експансію, реваншизм та знищення народів, які хочуть жити самостійно, на свій розсуд, і які не хочуть розчинитися в московитській Орді.

Рашизм — це практика варварства, яке хоче опустити цивілізований світ до дикості життєвих уявлень і цінностей московитів, заперечує права і свободи як окремої людини, так і право народів на самостійне буття.

Рашизм — це також продовжене у сьогодення і розвинене тоталітарне зло фашизму, нацизму, комунізму, сучасна реалізація його спадщини. Це новітнє абсолютне зло.

Подолання рашистської ідеології передбачає заборону і протидію доктрині "русского мира"

На політичному ж рівні ідеологія рашизма втілена в Росії у вигаданій парадигмі (чи концепції) так званого "русского мира". Тому подолання рашистської ідеології передбачає заборону і протидію доктрині "русского мира".

Ця пропозиція не є новою в українському законодавстві. Зокрема, 2021 році Верховна Рада ухвалила закон про запобігання та протидію антисемітизму в Україні. Чинне українське законодавство також містить норми про відповідальність за пропаганду фашизму, нацизму, комунізму як тоталітарних політичних течій. До цього переліку тоталітарних ідеологій треба додати і рашизм.

Немає жодної проблеми для виділення комплексу ознак, які характеризують тоталітарну людиноненависницьку ідеологію рашизму як особливу. Тому пропонуємо народним депутатам ухвалити закон про заборону, запобігання, протидію ідеології рашизму, зокрема ввести кримінальну відповідальність за її пропаганду і спроби реалізації.

Віктор Вовк, опубліковано на сторінці автора в Фейсбук


В тему:  


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]