Росіянина Павла Дурова, власника Telegram, затримали в аеропорту Ле Бурже у Франції
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Росіянина Павла Дурова, власника Telegram, затримали в аеропорту Ле Бурже у Франції Фото дня](https://argumentua.com/sites/default/files/durov_0.jpg?1724547888)
39-річного франко-російського мільярдера розшукували французькі слідчі за різні правопорушення, пов'язані з його зашифрованим месенджером. Його мають представити правосуддю в неділю.
Павла Дурова затримали ввечері в суботу 24 серпня в аеропорту Ле Бурже поблизу Парижа, повідломляє видання Le Monde. Проти нього був виданий ордер на розшук французькими слідчими через різні порушення, пов'язані з його зашифрованим месенджером.
Дурова, який прибув з Баку в супроводі охоронця та асистентки, затримали між 19:30 і 20:00. Він планував провести вечір у Парижі.
Дуров, який отримав французьке громадянство у 2021 році через виняткову процедуру, має постати перед судом у неділю.
Офіс з боротьби з насильством над неповнолітніми видав ордер на розшук у зв'язку з розслідуванням різних правопорушень, включаючи шахрайство, торгівлю наркотиками, кіберпереслідування, організовану злочинність, виправдання тероризму та шахрайство.
Правосуддя звинувачує Дурова у бездіяльності щодо незаконного використання його месенджера абонентами, включаючи відсутність модерації та співпраці зі слідчими.
Telegram, запущений у 2013 році Павлом та Миколою Дуровими, позиціонує себе як альтернативу американським платформам, критикованим за комерційну експлуатацію особистих даних. Компанія зобов'язалася ніколи не розкривати інформацію про своїх користувачів.
Месенджер іноді звинувачують у збільшенні вірусного потенціалу неправдивої інформації та поширенні ненависницького, неонацистського, педофільського, конспірологічного та терористичного контенту.
Ситуація з Telegram досить складна і неоднозначна. Telegram дотримується політики мінімального втручання в контент, що створюється користувачами. Через відсутність жорсткої модерації, на платформі дійсно може поширюватися неправдива інформація та незаконний контент.
Високий рівень анонімності приваблює і тих, хто використовує месенджер для незаконної діяльності. Telegram часто критикують за небажання співпрацювати з правоохоронними органами різних країн і апеляція деяких лідерів громадської думки до начебто нападу на сободу слова не витримує критики.
- Дитяча порнографія та експлуатація дітей - це серйозний злочин, який завдає невимовної шкоди найбільш вразливим. Це ні в якому разі не може вважатися "свободою слова".
- Поширення краденої інтелектуальної власності (софту, музики) - це порушення авторських прав та економічний злочин.
- Дезінформація та фейки можуть мати серйозні наслідки для суспільства.
- Інший незаконний контент (наприклад, пов'язаний з тероризмом чи наркотиками) становить пряму загрозу безпеці.
Ці проблеми висвітлюють темну сторону політики "повної свободи" та мінімальної модерації Telegram. Хоча захист приватності є важливим, він не повинен використовуватися як прикриття для незаконної діяльності.
Багато експертів та урядів стверджують, що Telegram повинен робити більше для видалення такого контенту та співпраці з правоохоронними органами у боротьбі зі злочинністю, зберігаючи при цьому загальну приватність для законослухняних користувачів.
Це складна проблема балансування між свободою слова, приватністю та безпекою. Але існуюча ситуація з явно незаконним контентом неприйнятна і не може виправдовуватися поняттям "свободи слова".
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 21:26
- Волтц: США заслуговують на відшкодування від України
- 21:19
- Зеленський назвав справжні гарантії, яких хоче Україна від союзників. Україна не гірше Ізраїлю!
- 18:09
- Єгор Фірсов: Ілюзія виборів і миру
- 16:56
- Пробують, як гопники, забрати власність. Я знав про санкції ще з 2020 року. Зеленський 6 років мене ненавидить, - Порошенко
- 14:02
- На Буковині свавілля попів УПЦ активізувало переходи громад до ПЦУ
- 13:40
- У Миколаєві ворог вразив ТЕС, 46 тис абонентів без тепла
- 12:44
- Ігор Луценко: Ми можемо відкинути ворога. І ми це робимо
- 10:28
- Ворог просунувся біля шести сіл на Донеччині
- 08:00
- Politico: делегація США вирушила до Ер-Ріяду на переговори щодо України
- 07:45
- США вже домовляються з диктатором і вбивцею Лукашенком під привидом послаблення впливу росії
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.